Női Kézilabda Bajnokok Ligája Győztesek | Női Ehf-Bajnokok Ligája – Wikipédia

1. Női kézi BL: füleket befogni! A torna MVP-je elénekelte a győztesek
  2. Elvesztette a BL-döntőt a Győr kézilabda csapata - Blikk
  3. BL-győztes lett Kovacsics Anikó! | Csurgói Női Kézilabda Club
  4. 2020–2021-es női EHF-bajnokok ligája – Wikipédia
  5. Női kézilabda bajnokok ligája gyoztesek

KÉZILABDA (NŐK) BAJNOKOK LIGÁJA DÖNTŐK SZEZON ARANYÉRMES - EZÜSTÉRMES DÖNTŐ GYŐZTES EDZŐ 1960-61 STIINTA BUKAREST - DINAMO PRAHA 8-1 5-4 1961-62 SPARTA PRAHA - OFK BEOGRAD 9-4 2-3 1962-63 TRUD MOSZKVA - FREDRIKSBERG 11-8 1963-64 RAPID BUKAREST - HELSINGÖR 14-13 1964-65 HG KOPPENHÁGA - BP.

Női kézi BL: füleket befogni! A torna MVP-je elénekelte a győztesek

( A legfrissebb hírek itt) Nem is kicsit megállt a Győr. Kristiansen a 11. percben, hetesből volt eredményes. Az ötödik győri gól a 21. percben esett (megint hetesből és megint Kristiansen), de közben a Brest már 8-5-re vezetett. Az első játékrész hajrája kiegyenlítettebb lett, de bosszantó hazai hibákból akadt bőven. A végén a franciák kihagytak egy ziccert, kaptak egy kétperces büntetést, de a szünetre maradt három gólos (8-11) vendégelőny, a franciák alaposan felkészültek a Győr támadójátékából. A második félidő elején sikerült 11-12-re visszazárkózni a Győrnek. Sajnos a szélsőjátékunk továbbra is gyenge volt, miközben a franciák újra hárommal mentek a nyolcadik percben. Clépoatre Darleaux kritikus helyzetekben is kiválóan védett a franciáknál, majd negyedórával a vége előtt megint sikerült a Győrnek felzárkózni: három gól egymás után és máris döntetlenre, 15-15-re álltak. A 46. percben történt meg az, ami a 11. percben volt egyszer ezen a meccsen. Görbicz Anita hetesével 16-15-re vezetett a Győr.

A "magyar Ambros Martin", a fotós Joka BOLDOGSÁG - Titkos fogadalmak a győri BL-siker után

A 2020–2021-es női EHF-bajnokok ligája az európai női kézilabda -klubcsapatok legrangosabb tornájának 28. kiírása volt. Mivel az előző évadban nem hirdettek győztest, nem volt címvédő ebben a szezonban. Magyarországról két csapat kvalifikálta magát. Miután az előző magyar bajnoki szezont a koronavírus-járvány miatt félbe szakították és nem hirdettek végeredményt, a Magyar Kézilabda-szövetség a 2018–2019-es bajnokság végeredménye alapján a Győri Audi ETO KC -t és a FTC-Rail Cargo Hungaria csapatát nevezte erre a szezonra. A legjobb négy csapat az elmúlt hat szezonban alkalmazott Final Four keretében döntötte el a bajnoki cím sorsát 2021. május 29-30-án Budapesten, a Papp László Sportarénában. A sorozatot a norvég Vipers Kristiansand nyerte, története során először. A döntőben a francia Brest Bretagne Handball csapatát győzték le 34–28-ra [1] Csapatok [ szerkesztés] Az Európai Kézilabda-szövetség ebben az évben nem rendezett selejtezőt, a jelentkező csapatokról a szövetség 2020. június 19-i ülésén döntöttek.

Elvesztette a BL-döntőt a Győr kézilabda csapata - Blikk

Mivel a Dortmund nem tudott kiállni a Metz elleni meccseken, így az EHF 10–0-ás győzelmekkel illette a Metz csapatát és ezzel továbbjuttatta. 1. csapat Össz. 2. csapat 1. mérk. 2. mérk. 51–54 24–33 54–63 27–33 27–30 ŽRK Budućnost 50–48 22–19 65–62 35–36 44–71 20–29 24–42 48–69 28–32 RK Krim Ljubljana 46–47 CSKA Moszkva 25–20 21–27 BVB Dortmund 0–20 Negyeddöntők [ szerkesztés] Egy oda-vissza vágó után dőlt el a Final Fourba jutás. 51–51 19–24 60–50 34–24 26–26 40–54 19–30 57–50 34–27 Final Four [ szerkesztés] A női kézilabda Bajnokok Ligája történelmében nyolcadszor döntött a végső győztesről a Final Four. A mérkőzéseket 2021. május 29-30-án rendezték Budapesten, a Papp László Sportarénában. Elődöntők Döntő Május 29. Győri Audi ETO 25 27 Május 30. 28 34 Bronzmérkőzés 33 32 30 Statisztikák [ szerkesztés] Góllövőlista [ szerkesztés] Játékos Gól Ana Gros 135 Cristina Neagu 115 Veronica Kristiansen 97 Jovanka Radičević 94 Dejana Milosavljević 88 Stine Bredal Oftedal 86 Lois Abbingh 84 Estelle Nze Minko 9.

Eltelt öt perc úgy, hogy nem esett gól egyik oldalon sem. Kereken két perccel a vége előtt a Brest törte meg a gólcsendet. De hetesből egyenlített a Győr, fél perccel a vége előtt pedig ott volt megint a meccslabda, de ezt is elrontotta a magyar bajnok. 23-23 lett a vége, a hétméteresek döntöttek. Ebben a a Brest 4-2-vel bizonyult jobbnak, így bejutott a vasárnapi fináléba. 2014 óta, amióta Final Four-rendszerben játsszák a BL végjátékát, egyszer sem veszített elődöntőt a Győr – 2015-ben nem sikerült a legjobb négybe kerülni. A négy döntőjéből csak egyszer, 2016-ban a CSM Bucuresti ellen nem jött össze a győzelem. A döntő másik résztvevője a Viper Kristiansand (norvég)–CSZKA Moszkva (orosz) meccs győztese lesz. kézilabda Final Four női kézilabda Bajnokok Ligája Győri ETO

new super mario bros u deluxe ár

BL-győztes lett Kovacsics Anikó! | Csurgói Női Kézilabda Club

női kézilabda bajnokok ligája gyoztesek

Ismét magyar-macedón csúcsmeccsel zárul a női kézilabda Bajnokok Ligája-idény Budapesten. A győriek elégedettek lehetnek az elődöntő után, a győzelem mellett jól is játszott a magyar csapat. A magyar csapat 26-20-ra verte a 2016-os bajnok CSM Bukarestet a női kézilabda Bajnokok Ligája Final Four első elődöntőjében a Papp László Sportarénában. A címvédő a második félidőben bedarálta román ellenfelét a Final Four első elődöntőjében. 2013 és 2014 után harmadszor nyerte meg a Bajnokok Ligáját a Rába-parti gárda. Nycke Groot az utolsó három másodpercben hitte el, hogy megvan a győzelem. Hatalmas ünneplés vette kezdetét a siker után. Harmadszor lett első a magyar együttes. 2013 és 2014 után ismét Európa legjobbja lett a kisalföldi gárda. A CSM Bucuresti hat góllal nyert a bronzmeccsen a Budocnost Podgorica ellen. 17-8-as állásnál osztotta ki játékosait a svéd mester.

2020–2021-es női EHF-bajnokok ligája – Wikipédia

Négy győri játékos is bekerült került az év csapatába. A Győri Audi ETO edzője reméli, baráti marad a viszonya elődjével, Danyi Gáborral. Küzdeni akarásban a budapesti final fourban sem lesz hiány. A Vipers győzni jön a BL magyarországi négyes döntőjére. A jogszabályok értelmében csak a védettségi igazolvánnyal rendelkező szurkolók léphetnek be a csarnokba. Bartha Csaba elnök szerint az ő keretük sosincs kész. Sztárjátékosok egész sora tartja érthetetlennek az egymásba érő kézilabdaszezon ötletét. Másik két győri is bekerült a top 5-be. Eduarda Amorim bevállalta. Jól tette, a női kézilabda Final Four döntőjének egyik hőse lett. A lányok egészen különleges formában köszönték meg a szurkolóknak a biztatást. Drámai meccsen, hosszabbítás után a Győri Audi ETO KC 27-26-ra verte a macedón Vardar Szkopjét a budapesti Papp László Sportarénában. Kiss Éva az utolsó másodpercekben ziccert fogott, így a zöld-fehérek negyedszer hódították el a trófeát. A Győr ellen szombaton bukó bukarestiek idén is a harmadik helyen végeztek.

2021. máj 29. 17:28 Óriási csatát vívott egymással a Győr és a Brest a női kézilabda BL-elődöntőben / Fotó: MTI/Illyés Tibor Az ötszörös BL-győztes Győri Audi ETO, amely a legutóbbi három Bajnokok Ligáját (tavaly a Covid miatt elmaradt) megnyerte az idei Final Four elődöntőjében a francia Brest Bretagne csapatával találkozott a Papp László Arénában, nézők előtt. Az idei BL-ben kétszer is döntetlent játszottak egymással. A rendes játékidő ezúttal is döntetlennel ért véget: 23-23 lett, végül a hosszabbítás után a hetesek döntöttek. Ebben a Brest Bretagne bizonyult jobbnak. Fodor Csenge a bal szélről talált be, az első gól szerezte a négyesdöntőben, aztán rögtön hosszú technikai szünet jött, elromlott a kijelző. Aztán a szünet a Brestnek tett jót, az 5. percben 2-1-re fordítottak. Idegesen játszott mindkét csapat, viszont védekezésből nagyon felkészültek. Néha azért gól is esett a sok kihagyott helyzet mellett, a jobb szélről Lukács Viktória két ziccere is kimaradt. A félidő felénél a franciák 5-4-re vezettek.

SZPARTAK KIJEV 13 2 UKRAJNA 2. HYPO NIEDERÖSTERREICH 8 5 AUSZTRIA 3. GYŐR 5 3 MAGYARORSZÁG 4. RADNICKI BEOGRAD 3 4 SZERBIA 5. VIBORG HK 3 3 DÁNIA 6. SLAGELSE FH 3 0 DÁNIA 6. ZALGIRIS KAUNAS 3 0 LITVÁNIA 8. SC LEIPZIG 2 4 NÉMETORSZÁG 9. KRIM LJUBLJANA 2 3 SZLOVÉNIA 10. BUDUCNOST PODGORICA 2 1 MONTENEGRÓ 11. VASAS SC 1 4 MAGYARORSZÁG 12. KOMETAL SKOPJE 1 2 MACEDÓNIA 12. MAR VALENCIA 1 2 SPANYOLORSZÁG 12. LARVIK 1 2 NORVÉGIA 15. PODRAVKA KOPRIVNICA 1 1 HORVÁTORSZÁG 15. TV LÜTZELLINDEN 1 1 NÉMETORSZÁG 17. STIINTA BUKAREST 1 0 ROMÁNIA SPARTA PRAHA 1 0 CSEHORSZÁG TRUD MOSZKVA 1 0 OROSZORSZÁG RAPID BUKAREST 1 0 ROMÁNIA HG KOPPENHÁGA 1 0 DÁNIA TSV BERLIN 1 0 NÉMETORSZÁG DUNAFERR SE 1 0 MAGYARORSZÁG ZVEZDA ZVENIGOROD 1 0 OROSZORSZÁG CSM BUCHAREST 1 0 ROMÁNIA ORSZÁGOK SZERINT HELY ORSZÁG ARANY EZÜST 1. UKRAJNA 13 2 2. AUSZTRIA 8 5 3. MAGYARORSZÁG 7 10 4. DÁNIA 7 5 5. NÉMETORSZÁG 4 7 6. SZERBIA 3 5 7. ROMÁNIA 3 3 8. LITVÁNIA 3 0 9. SZLOVÉNIA 2 3 10. OROSZORSZÁG 2 3 11. MONTENEGRÓ 2 1 12. MACEDÓNIA 1 4 13.